Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Biuro prasowe Biuro prasowe


Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl                                               

Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna
 

Komunikaty prasowe Komunikaty prasowe

ZZS "Florian": Wystąpienie do Komendanta Głównego PSP

W związku z informacjami o poleceniu zbierania danych dotyczących przewodniczących wszystkich szczebli struktur związkowych zostało wystosowane wystąpienie do Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Publikujemy treść pisma.

Wzmacniając pozycję pracowników w skali globalnej

Eliminacja pracy przymusowej oraz zwrócenie uwagi na obowiązek odpowiedzialności korporacji w ramach ich łańcuchów dostaw są najważniejszymi zagadnieniami dyskutowanymi podczas XVII posiedzenia Rady Generalnej Międzynarodowej Konfederacji Związków Zawodowych.

Wicepremier Morawiecki potwierdza: jest zgoda na realizację postulatu OPZZ

Minister rozwoju i finansów zgodził się, aby związki zawodowe otrzymywały finansowe wsparcie państwa na opłacenie tzw. składek afiliacyjnych. Na taką pomoc mogą liczyć od wielu lat reprezentatywne organizacje pracodawców.

Manifestacja ZZ Inspekcji Transportu Drogowego

Rada Krajowa Związku Zawodowego Inspekcji Transportu Drogowego informuje, że 9 listopada br. w Warszawie przed budynkiem Sejmu, o godzinie 10:00, odbędzie się manifestacja inspektorów i pracowników administracji Inspekcji Transportu Drogowego.

Pikieta przed Sejmem

8 listopada, w godz. 15-17 odbędzie się pikieta wszystkich organizacji związkowych działających w PAK KWB KONIN S.A. oraz w PAK Górnictwo Sp z o.o. Związkowa demonstracja przed Sejmem dotyczy braku pozwolenia na budowę Odkrywki Ościsłowo .
Wyświetlanie 1 - 5 z 418 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 84